Randulka

Kontakt na správce táborové základny, rezervace táborových termínů:
Roman Indra – Makovka
mail: rindra@skaut.cz; mob. 776 292 673

Kontakt na rezervaci víkendových pobytů (mimo letní sezonu):
Karel Šafář – Kája
mob. 721 375 871 (pro první kontakt použít SMS),
mail: k.safar54@seznam.cz

• Základna se nachází asi 2km JZ od obce Valchov.
  • Srub; kapacita 10-15 lidí na spaní,
    – vybavená polní kuchyně s kamny se sporákem na dřevo a dvěma troubami na pečení, vaření je možné také na plynovém vařiči, který je k dispozici na tábořišti,
    – základní táborové nářadí k dispozici.
  • 23 podsadových stanů (pouze červenec, srpen).
  • Studánka s pitnou vodou.
  • Letní tábořiště zahrnuje latríny pro dívky, chlapce, vedoucí a kuchaře, umývárku, teepeové tyče, prostornou zastřešenou jídelnu a sklípek na uchovávání potravin.

• Základna (srub) je k dispozici k pronájmu po celý rok.

Zobrazit větší mapu

Odpovědi na nejčastěnší dotazy:

1. Jak je to s povolením vjezdu na pozemek? Případně, je to nějak omezené počtem aut? (vjezd na pozemek není nikterak omezen)
  2. Jak je to s povolením vlastníka lesa? (Povolení vlatníka lesa nepotřebujeme – jsme vlastníci tábořiště)
  3. Jak je to s ohlášením obecnímu úřadu? (Ohlašujeme my)
  4. Jak je to s ohlášením na odbor životního prostředí? (není potřeba, nespadáme lokalitou do CHKO)
  5. Jak je to s ohlášením orgánu státní správy lesů? (Neohlašujeme, nesousedíme ani nevyužíváme státních lesů – přímo sousedíme s lesy v soukromém vlastnictví kde ohlašujeme společnosti MP LESY, spol. s r.o)
  6. Jak je to s ohlášením vodoprávnímu orgánu? (Neohlašujeme, neodebíráme ani jinak nezasahujeme do vodního toku)
  7. Zajistíte nám místo, kam se odpadky odvážejí? Nebo jak se to řeší? (odpadky je možné odvážet do sběrného dvora v Boskovicích)