Krajské kolo SZ 2015 Boskovice

Krajské kolo TGM Svojsíkova závodu 2015unnamed2
#SZBOSKOVICE15

Je to za námi! 🙂 Díky všem. Bylo to úžasné, skvělé, famózní. Trochu vedro, všude koně, přesun do budoucnosti se podařil! Doufáme, že i vám se Krajské kolo Svojsíkova závodu v Boskovicích líbilo. 🙂

Na kompletní výsledky závodu můžete nahlédnout zde
SZ2015_Boskovice_vysledky

Pokud máte nějaké fotografie, které rádi poskytnete CERNu, odešlete je (nebo alespoň odkaz na nahrané album na nějakém úložišti) na adresu – cern.sz2015@gmail.com 🙂

Budeme rádi za tvé názory k organizaci #SZBOSKOVICE15
– formulář pro členy hlídek (vyplň pokud jsi dojel/a na #SZBOSKOVICE15 jako člen družiny
– formulář pro doprovod (vyplň pokud jsi dojel/a na #SZBOSKOVICE15 jako doprovod)

Média:
Blanenský deník
Regiony a BTV Boskovice; rozhlasová reportáž
Videoreportáž BTV
Listy regionů

Facebook: Můžete také mrknout na facebookovou stránku

Krajské kolo Svojsíkova závodu proběhlo v termínu: 5. – 7. 6. 2015

Místo konání:  westernové městečko, Boskovice, http://www.mapy.cz/s/hJZS

Doprava byla: speciálními autobusy ze Skalice nad Svitavou, ty odjížděly v 16:25; 16:50; 17:50; 18:30. Jízdné 10Kč.

Ubytování: ve vlastních stanech na louce, sociální zázemí (WC, umývárna) byla v dosahu. Na sobotní večer se plánovalo mimo jiné i posezení u ohně. Hudební nástroje byly vítány.

Stravování: s výjimkou pátečního večera, kdy se vařilo z vlastních zásob (podle instrukcí které jste dostali pro modul přežití) bylo stravování v ceně účastnického poplatku. Pokud máte bezlepkovou dietu, bylo nutné vlastní pečivo na snídani. Oběd a večeře byly i v bezlepkové variantě.

Účastnický poplatek: 350 Kč/os (platí i doprovod hlídky), platilo se až na místě. Krajská rada dotuje každou účastnickou hlídku částkou 1000Kč. Doporučovali jsme kapesné cca 100Kč/osoba.

Hrubý harmonogram:

• Pátek
    • 17 – 19 hod příjezd, registrace
    • 17 – 21 hod stavění stanů, vaření, modul Přežití
    • 21 – 23 hod zahájení , hodnocení modulu Před závodem
  • Sobota
    • 8 – 17 hod modul Závod
    • 19 – 21 hod večerní program, modul Zpětná vazba
  • Neděle
    • 8 hod polní mše
    • 9 – 11 hod dopolední program, vyhlášení výsledků, odjezd

S sebou jste si měli vzít vhodné oblečení ve kterém budete v roce 1898 na divokém západu co nejméně nápadní (klobouk, košile, šaty :-)). Hlídky dostaly podrobnou mapu stanovišť, byly připsané i GPS souřadnice stanovišť – mobil nebo GPS navigace výhodou.

Další informace:

Zajímavosti: Po ukončení Svojsíkova závodu (neděle od 11:00) jste mohli využít volné či zvýhodněné vstupy do boskovických muzeí, památek a atrakcí ve westernovém městečku.

Můžete také nahlédnout na facebookovou stránku věnovanou krajskému kolu.

Přibližná váha modulu před závodem byla 15 %, váha modulu táboření opět cca 15 %, modul závod cca 70 %.

Se soutěžní družinou měla na závod přijet aspoň jedna osoba jako doprovod.
– doprovodi hlídek šli v sobotu trasu hlavního závodu s některou cizí hlídkou a poskytovali zpětnou vazbu
– doprovod mohl tábořit společně se svojí hlídkou, jen jí v táboření nesměl nijak pomáhat

Kontaktní osoba, e-mailová adresa a telefon:

Boris Láník – Borek (velitel krajského kola),
email: lanik@email.cz, mob.: 732656188

TISKOVÁ ZPRÁVA SPOLEČNOSTI CERN:
CERN – EVROPSKÁ LABORATOŘ má pobočky po celém světě a v součastné době připravuje více expedic na cestu do minulosti. Vybrány byly, ty nejlepší týmy, které uspěly v základních kolech Svojsíkova závodu.

Každá expedice bude muset na základě podrobných informací a přidělených komponentů sestrojit mobilní přenašeč T215X, pomocí něho se dopraví do roku 1898. Více připravených expedic zaručí vysokou úspěšnost této akce. Úkolem bude nalézt a kontaktovat nejen naše pracovníky CERNu, kteří podstoupili cestu do minulosti před nimi, a bohužel o nich nemáme žádné zprávy, ale především zjistit kde se v této oblasti nachází americký vynálezce Nikola Tesla a toho také kontaktovat.

Nenaleznutí Tesly, nebo jeho neschopnost sestrojení přístroje na návrat zaručuje expedicím konečné setrvání v roce 1898.
Veškeré dotazy ohledně expedice můžete směřovat na odborného kontaktního pracovníka

RTDr. Ing. Karla Němce : cern.sz2015@gmail.com, tel. 737887170